Радомишльська громада

Житомирська область, Радомишльський район

Виконавчий комітет

Список посадових осіб Радомишльської міської ради

П.І.Б.

Посада

Тел. Раб.

Тетерський

Володимир Романович

Міський голова

4-30-86

факс 4-41-66

Міхненко

Віктор Васильович

Секретар міської ради

4-25-64

Соболевський

Олег  Вікторович

Перший заступник міського голови

 

 

Заступник міського голови

 

 

Заступник міського голови

 

Легенчук

Валентина Петрівна

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради - начальник загального відділу

4-25-86

Макаров

Петро Іванович

в.о. старости

7-92-35

Курган

Наталія Григорівна

діловод

7-92-35

Гончаренко

Микола Сергійович

в.о. старости

7-86-27

Паламаренко

Валентина Павлівна

діловод

7-52-22

Кобилинський

Олександр Миколайович

в.о. старости

 

7-64-98

Мощенко

Галина Миколаївна

діловод

 

Власенко

Олександр Анатолійович

в.о. старости

 

7-25-35

 

Товстенко Л.В.

діловод

 

Максименко

Олена Григорівна

в.о. старости

7-84-24

Матвієнко

 Раїса Миколаївна

діловод

7-84-21

Хоменко

Микола Якович

 

7-45-35

Баран

Зінаїда Дмитрівна

діловод

 

Тарасюк

Сергій Васильович

в.о. старости

7-36-35

Курило

Тетяна А.

діловод

 

Галицький

Віталій Болеславович

в.о. старости

7-52-67

7-82-33

Луценко

Ольга Миколаївна

діловод

 

Василишина

Ніна Анатоліївна

в.о. старости

4-20-73

Потієнко

Наталія  Григорівна

діловод

 

Журавський

Микола Володимирович

в.о. старости

7-72-37

Наріжна

Людмила Михайлівна

діловод

 

Близнюк

Леонід Миколайович

в.о. старости

7-56-30

Васильчук

Ольга Петрівна

діловод

 

Єсипенко

Сергій Борисович

в.о. старости

7-42-22

 

діловод

7-42-35

Кириченко

Ольга Михайлівна

в.о. старости

7-54-35

 

діловод

7-54-35

Марчук

Олександр Сергійович

в.о. старости

7-67-42

Самосуд М.О.

 

діловод

 

Волинець

Віктор Миколайович

в.о. старости

7-32-22

Сутковенко

Валентина Миколаївна

діловод

7-32-22

 

Старовойт

Сергій Васильович

Начальник юридичного відділу

4-21-67

Босенко

Юлія Леонідівна

Головний спеціаліст

 

 

 

 

 

Відділ кадрової та інформаційної роботи

Гуренко

 Інна Юрівна

Начальник відділу

4-23-75

Чудовська

Олена Ігорівна

Головний спеціаліст

 

Бобровська

Тетяна Анатоліївна

Провідний спеціаліст

 

Загальний відділ

ЄСИПЕНКО

Аліна Петрівна

Головний спеціаліст

4-42-31

КОРЧОВА

Світлана Миколаївна

Головний спеціаліст

4-42-31

КАМІНСЬКА

Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст

 

 

Фінансове управління

Духніч

Олена Іванівна

Начальник  управління

4-24-34

Романчук

Ніла Іванівна

Оператор комп'ютерного набору

4-24-34

Кузьменко

Наталя Анатолівна

Заступник начальника - начальник бюджетного відділу

4-30-32

Тимошенко

Людмила Петрівна

Головний спеціаліст бюджетного відділу

4-30-32

Савицька Наталія Василівна

Головний спеціаліст бюджетного відділу

 

Антощук Любов Миколаївна

Провідний спеціаліст бюджетного відділу

 

Несененко

Ольга Володимирівна

Начальник відділу доходів

 

Сидорко

Наталія Вікторівна

Головний спеціаліст відділу доходів

4-32-74

Соломаха

Наталія Василівна

Головний спеціаліст відділу доходів

 

Рибак

Тамара Василівна

Начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер

4-25-32

Попова

Катерина Василівна

Головний спеціаліст - бухгалтер

 

Рибак Тетяна Дем’янівна

Прибиральник службових приміщень

 

Фінансово-господарський відділ

Галюк

Вікторія Сергіївна

Начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер

4-23-11

 

Головний спеціаліст

4-23-11

Огороднійчук

Ліна Дмитрівна

Провідний спеціаліст

4-23-11

Андросович

Тетяна Леонідівна

Провідний спеціаліст

4-23-11

Гангальська

Лариса Іванівна

Провідний спеціаліст

4-23-11

Сорокіна

Сніжана Василівна

Провідний спеціаліст

4-23-11

 

Спеціаліст I категорії

4-23-11

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та  будівництва

Романенко

Олег Миколайович

Начальник відділу

4-25-55

Іщенко

Володимир Вікторович

Головний спеціаліст

4-25-55

 

 

Головний спеціаліст

4-25-55

Сектор цивільного захисту населення

Ястрембович

Сергій Сергійович

Завідувач сектору цивільного захисту населення

 

Риженкова

Оксана В

Інспектор

4-32-32

Управління земельних відносин та сільського господарства

Свіца

Сергій Ігорович

Начальник управління земельних відносин та сільського господарства

 

Антоняк

Володимир Дмитрович

Заступник начальника управління

4-30-31

Прибиш

Григорій Петрович

Провідний спеціаліст

4-30-31

Шатило

Олена Олексіївна

Спеціаліст ІІ категорії (В.Рача)

 

Павленко

 Любов Гртгорівна

Спеціаліст ІІ категорії (Кичкирі)

 

Хоменко

 Ольга Анатоліївна

Спеціаліст ІІ категорії (Котівка)

 

Ясиненко

 Ірина Костянтинівна

Спеціаліст ІІ категорії (Кримок)

 

Полякова

 Валентина Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії (Лутівка)

 

Пузир

Павло Петрович

Спеціаліст ІІ категорії (Мірча)

 

РИБАК

Галина Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії (Пилиповичі)

 

ПОЧТОВА

Аліна Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії (Раковичі, по угоді)

 

УНИЦЬКА

Наталія Андріївна

Спеціаліст ІІ категорії (Ставки)

 

Відділ економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, туризму та інвестицій

ЧУДОВСЬКИЙ

Ігор Леонідович

Начальник відділу

4-42-31

ЯКИМЧУК

Олег Павлович

Головний спеціаліст

4-42-31

ЯЦЬКІВСЬКА

Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

4-42-31

ЛИСАК

Оксана Олексіївна

Головний спеціаліст

4-50-84

Відділ освіти, молоді та спорту

САМЧУК

Ольга Вікторівна

Начальник відділу

4-42-75

4-23-27

 

Головний спеціаліст

 

ГОНЧАРЕНКО

Олег Валентинович

Головний спеціаліст

4-40-03

 

Відділ культури

МОЖАРОВСЬКА

Ірина Леонідівна

Начальник відділу

4-23-54

4-23-50

Михальченко

Валентина Миколаївна

Головний спеціаліст

 

        

 

Головний спеціаліст

 

ЯРМОЛІЦЬКА

Любов Олександрівна

директор музею

4-42-76

НАУМЕНКО

Володимир Олексійович

спеціаліст з культурної спадщини

4-42-76

 

 

Відділ охорони здоров’я та соціального захисту населення

ПРИБОРЕЦЬКИЙ

 Артем Миколайович

Начальник відділу

 

МЕРЕНИЧ

Наталія Миколаївна

бухгалтер

 

 

Головний спеціаліст

 

Апарат міської ради

РАЙНІЧ

Тетяна Євгенівна

Спеціаліст І категорії

4-20-20

КАПИЛЯН

Анатолій Павлович

Інспектор

4-20-20

БАЄВА

Лариса Сергіївна

Оператор комп’ютерного набору

 

 

Інспектор з праці

 

4-32-32

 

Штирмер

Анатолій Анатолійович

Водій

 

Гуленко

Віктор Вікторович

Водій

 

       

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь