Радомишльська громада

Житомирська область, Житомирський район

Громадські обговорення

20 Серпня, 2021 р., 11:18
Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки площею 2,7442 га., кад. № 1825010100:06:006:0309, яка належить на праві власності ПрАТ ”ПБК Радомишль” (Державний акт ЯМ № 589280 від 02.07.2012) та розташованої по вул. Микгород, 71 в м. Радомишль, Житомирської області для визначення містобудівних потреб при зміні цільового призначення з категорії В.03.07 (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) на категорію В.11.02 (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості)
21 Липня, 2021 р., 12:39
До розгляду громадськості з метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1310 га розташованої праворуч (при з’їзді з мосту через р. Тетерів) по вул. Карпенка в м. Радомишль Житомирської області для визначення містобудівних потреб будівництва автозаправної станції та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проекту, який розроблено з метою обґрунтування можливості визначення цільового призначення земельної ділянки; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території в межах населеного пункту.
 
18 Листопада, 2020 р., 09:48
ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ
 
13 Травня, 2019 р., 12:00
Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації місцевого рівня.
10 Квітня, 2019 р., 12:35
        Протокол  громадських слухань
15 Березня, 2019 р., 14:59
     Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації (Далі - Управління), як уповноважений територіальний орган, що здійснює процедуру оцінки впливу на довкілля  на території області, доводить до вашого відома, що суб’єктом господарювання ПРАТ «ПБК «РАДОМИШЛЬ» розпочато процедуру здійснення оцінки впливу на довкілля у процесі прийняття рішення про провадження планованої діяльності  «Продовження видобування експлуатаційних запасів питних підземних вод Радомишльського родовища на ділянках «Лівобережна» та «Правобережна» з метою забезпечення власних питних, санітарно-гігієнічних та виробничих потреб, а також передачі води вторинним водокористувачам». 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь