Зробити все можливе, щоб не закривати пологове відділення, треба дивитись на перспективу. Думаю,що у тих лікарнях, що пропонують свої послуги стан не кращий ніж у нашій лікарні. - електронна петиція
Кількість переглядів: 1766
Час збору підписів закінчився
Час подання петиції: 2019-03-13 03:16:50
Початок збору голосів: 2019-03-13 07:25:25
Закінчено збір голосів: 2019-04-12 07:25:25
12/100
Автор: Петренко Анатолій Оксентійович
Зробити все можливе, щоб не закривати пологове відділення, треба дивитись на перспективу. Думаю,що у тих лікарнях, що пропонують свої послуги стан не кращий ніж у нашій лікарні.
Підписали петицію:
| # | Прізвище, ім'я, по батькові | Дата |
|---|---|---|
| 1 | Флейшер Тамара Михайлівна | 13.03.2019 |
| 2 | Веремієнко Роман Анатолійович | 13.03.2019 |
| 3 | Євдокимов Богдан Андрійович | 13.03.2019 |
| 4 | Зінчук Катерина Петрівна | 13.03.2019 |
| 5 | Омельченко Оксана Вікторівна | 13.03.2019 |
| 6 | Василюк Таїса Володимирівна | 13.03.2019 |
| 7 | Курган Наташа Сергіївна | 13.03.2019 |
| 8 | Симоненко Олександра Валеріївна | 13.03.2019 |
| 9 | Коваленко Павло Іванович | 13.03.2019 |
| 10 | Михальська Інна Вікторівна | 14.03.2019 |
| 11 | Воробець Ірина Володимирівна | 24.03.2019 |
| 12 | Лозовский Сергей Борисович | 30.03.2019 |