Житомирська область, Житомирський район

Спорт

Дата: 11.06.2024 12:55
Кількість переглядів: 90

Фото без опису🤼‍♂️ Всеукраїнські фінальні змагання VI літньої Гімназіади України з боротьби вільноі, які проходили 05 -07.06.2024р. на спортивному манежі « Олімпійського фахового коледжу їм.І.Піддубного», зібрали близько 150 юних борців з усієї України.

👍Радомишльську ДЮСШ представляли вихованці відділення боротьби вільноі( тренер- викладач В.В. Леончук):

- Станіслав Скришевський (учень Опорного ліцею N 2);

- Захарій Шкабара (учень Опорного ліцею N 2);

- Ярослав Макарчук ( учень ліцею N 3);

- Іван Литвинчук ( учень Санаторної школи).

🤼 В своїй ваговій категоріі Скришевський Стас одну сутичку виграв, другу програв чемпіону Гімназіади, а в черговому поєдинку програв з різницею лише в 2 бали.

В результаті посів 7 місце.

🤼‍♂️ Захарій, Ярослав та Іван добре виступили в своїх вагових категоріях, набули змагального досвіду, отримали яскраві емоції. У Ярослава це були перші змагання такого рівня.

👏Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових яскравих стартів, досягнень і перемог!

Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях!