Радомишльська громада
Житомирська область, Житомирський район
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України
 

Програма USAID “Мріємо та діємо” оголошує набір до Школи проєктного менеджменту для вирішення локальних проблем

Дата: 14.05.2024 10:36
Кількість переглядів: 57

Фото без опису

В межах програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується IREX, оголошується відбір команд молодих активістів_ок/ волонтерів_ок та співробітників_ць агенцій місцевого розвитку та/або спеціалістів_ок з управління проєктами  ОМС (18-35 років), які бажають підвищити свою спроможність у вирішенні локальних проблем громад та розробити ефективні рішення використовуючи підхід проєктного менеджменту.

Підтримка, яку надаватиме «Мріємо та діємо», передбачає навчання та менторську підтримку для  місцевих активістів_ок та  представників_ць ОМС/співробітників_ць агенцій місцевого розвитку та/або спеціалістів з управління проєктами органів місцевого самоврядування у віці від 18 до 35 років із відносно безпечних та контрольованих урядом України громад.

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЄКТУ:

  • Зібрати команду згідно з умовами конкурсу;
  • Отримати в голови громади лист підтримки участі громади в проєкті та готовності утворити робочу групу для розробки/оновлення молодіжної програми, заснованої на даних та із залученням молоді;
  • Заповнити анкету для участі в конкурсі: (шаблон анкети завантажити за цим посиланням);
  • Навести в анкеті аргументи, які підтверджують вашу готовність розробляти ефективне рішення для вашої громади.

Для завантаження детальної інформації щодо конкурсу перейдіть за посиланням.

Заповнену анкету для участі в конкурсі, разом із листом підтримки від голови громади надіслати до 28 травня 2024 р. включно на пошту activate.mriemotadiemo@irex.org

Будь-які питання, що стосуються цього конкурсу, слід надсилати в письмовій формі на адресу activate.mriemotadiemo@irex.org не пізніше 23:59 17 травня 2024 р. Відповіді будуть надіслані заявникам із запитом на додаткову інформацію та розміщені на лендінгу програми “Мріємо та діємо” в розділі “Актуальні можливості”.

Фінальне рішення про відбір команд буде прийматись на основі оцінки отриманих заявок. За потреби команда програми «Мріємо та діємо» також проведе інтерв’ю з командами.

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних