Спорт
Сезон-2023 у COMSPEC-Першості Житомирської області з футболу серед команд Першої та Другої ліг завершено.
За підсумками сезону Першої ліги області ФК «Мур-Транс-Радомишль» стали бронзовими призерами, перше місце у ФК «Пак-Трейд» (Висока Піч), друге – у ФК «Тетерів».
Нагородження ФК «Мур-Транс-Радомишль» проводив Голова Житомирської обласної асоціації футболу - Руслан Павлюк, Голова Радомишльської асоціації футболу, тренер ФК «Мур-Транс-Радомишль» - Сергій Борецький. Руслан Павлюк наголосив, що футбольний процес був би неможливий без супротиву, сміливості й мужності наших захисників, які ціною власного життя роблять все для того, щоб Україна була вільною та незалежною.
Хочемо подякувати міському голові Володимиру Тетерському за підтримку футболу в нашій громаді та президенту ФК «Мур-Транс-Радомишль» Максиму Муравському, які попри важкий час, мають бажання і сили організовувати футбольний рух.
Дякуємо вболівальникам за шалену підтримку команди!
Дякуємо ЗСУ!