Свято Батька у Радомишльському міському парку
Цієї неділі 18 червня в міському парку відбулось Свято батька.
Цей захід став заключним в рамках місячника «Сімейне багаття нескорених», який розпочався 12 травня та проходив у старостинських округах нашої громади.
Підготував дійство відділ культури та туризму Радомишльської міської ради спільно зі старостинськими округами, дорослими та дитячими творчими колективами нашої громади.
Кожен, хто завітав на свято, міг подивитись футбол, чудовий концерт, разом з дітьми написати лист-подяку захисникам, взяти участь у майстер- класах, відвідати бібліотеку та музей під відкрити небом, поласувати українськими традиційними стравами та внести донат на підтримку воїнів-земляків, які на передових позиціях відстоюють свободу та незалежність нашої держави.
Дякуємо артистам, які своїми талантами невтомно допомагають збирати кошти на підтримку наших воїнів, а ще дякуємо радомишлянам та гостям, які надають цю фінансову допомогу.
На Ярмарку старостинських округів, які готували українські страви, було зібрано 16300 грн., з них:
Мала Рача – 400 грн.;
Борщів – 1200 грн.;
Лутівка – 2700 грн.;
Кичкирі – 1720 грн.;
Осички – 1580 грн.;
Верлок – 2000 грн.;
Краснобірка – 3120 грн.;
Ставки – 3580 грн.
Також під час концерту було зібрано ще 3711 гривень.
За ці кошти будуть закуплені засоби, які необхідні нашим воїнам на їх бойових позиціях та передані їм у найближчий час.
Дякуємо кожному, хто підтримує наших захисників.
Разом до Перемоги!