Спортивні новини. Велоспорт

Дата: 29.05.2023 14:34
Кількість переглядів: 77

Фото без описуЧемпіонат України з велоспорту на шосе  в неолімпійських видах в м.Кропивницький завершився!

За результатом трьох днів змагань маємо абсолютного чемпіона, який переміг у всіх групових гонках Дмитро Старовойтов !

Хлопці Калініченко Іван та Грищенко Микола також добре боролись на дистанціях і в останній день змогли потрапити до 10-ки кращих: Калініченко Іван 7, а Грищенко Микола - 10.

Серед юнаків гарно провів гонки Ляпунов Кіріл і в останній день посів 8 місце в групі.

Серед дівчат добре виступила Райківська Маша, змогла вибороти 7,8 та 9 місця у Чемпіонаті.

Маємо ще одну призерку Чемпіонату серед молодших дівчат Петрович Поліну, яка в першій гонці посіла 5 місце, а в двох останніх групових гонках здобула 2 місця.

Вітаємо наших спортсменів з їхніми перемогами та здобутками і продовжуємо підготовку до основного Чемпіонату, який відбудеться у м.Біла Церква.

Спортсменів готують тренери Радомишльської ДЮСШ: Пархоменко Руслан, Міщенко Володимир.