Спортивні новини. Велоспорт

Дата: 18.04.2023 10:17
Кількість переглядів: 208

Фото без опису

12-15.04.2023 р. у м. Біла Церква відбувся відкритий Чемпіонат України в багатоденних перегонах на шосе. Участь у змаганнях взяли понад 130 учасників з різних областей України.

За програмою змагань спортсмени проїхали дві групові перегони та перегони на час. Переможець визначався за результатами трьох днів змагань.

Чемпіонкою України серед дівчат стала Райківська Маша

Призером серед молодших дівчат стала Петрович Поліна

Призером серед молодших юнаків став Старовойтов Дмитро

Також добре виступили наші юнаки Ляпунов Кіріл та Метлушенко Ігор посівши в командному заліку 6 місце.

Молодші юнаки Грищенко Микола, Калініченко Іван та Макаренко Богдан вперше змагались на таких відповідальних змаганнях і посіли також 6 командне місце

Вперше змагалась на Чемпіонаті України серед молодших дівчат Сич Марія та зайняла 4 командне місце.

Паралельно в м. Біла Церква проходив відкритий Чемпіонат Київської області з велокросу серед наймолодших дітей.

Наймолодші велосипедисти Радомишльської ДЮСШ взяли участь вперше у таких змаганнях і здобули гарні місця. Відзначились Корбут Олександра та Іванова Марія. Достойно змагались і хлопці Кукелко Дмитро, Смірнов Ілля та Поліщук Артем.

Вітаємо наших спортсменів з гарним виступом на змаганнях та продовжуємо підготовку до наступного Чемпіонату, який відбудеться в м.Жовква Львівської обл.

Дякуємо за підтримку та розуміння приватному підприємцю Калініченко Володимиру за надання мікроавтобуса для участі у змаганнях, а також нашим ЗСУ за можливість змагатись та здобувати перемоги!