Звернення Народного депутата України Тетяни Грищенко до Дня Героїв Небесної сотні
Дорогі земляки.
20 січня Україна вшановує Героїв Небесної Сотні. Уже далекого 2014 року, на Майдані Незалежності, під час Революції полягли кращі сини українського народу, побратими з інших країн. Ці жертви показали рішучість українців у боротьбі за свободу, гідність, європейський вибір розвитку. Ми перемогли на Майдані завдяки нашій згуртованості, нашій волі, нашій мужності.
Герої Небесної Сотні першими полягли у цій священній боротьбі нашого народу. Їх загибель згуртувала мільйони українців, показала, що боротьбу за свободу не зупинити ні зброєю, ні вбивствами. Світла пам'ять про Героїв завжди буде у наших серцях.
На жаль, російська влада, майже 9 років намагається загарбати наші землі, а рік тому розв’язала повномасштабну війну проти України. Але, разом з іншими демократичними країнами, ми звільнимо нашу Державу від ворога.
Слава Україні! Слава Героям Небесної Сотні! Слава українцям!
Народний Депутат України від партії « Слуга народу» Тетяна ГРИЩЕНКО.