Спортивні новини. На чорно-білих клітинах
21 січня у спорткомплексі «Динамо» проведені змагання з шашок-64, присвячені Дню Соборності України. В змаганні юних надій не старших 10 років перемогла Софія Недашківська (учениця Радомишльського ліцею ім. Т. Г. Шевченка), другою призеркою стала Крістіна Севрук, третє - Матвій Духнич, четверте - Дмитро Задерейко (учні ОЗНЗ Радомишльська гімназія).
З-поміж юних надій не старших 8 років перемогла Міра Колганова (учениця Радомишльської ЗОШ №3), Кирил Дідківський посів друге місце, третє – Ярослава Яремчук, та четверте – Наталія Бещук (учні ОЗНЗ Радомишльська гімназія).
Проведено також змагання серед наймолодших, які народилися 2015 року. Тут переміг Назар Соломаха ( учень Радомишльського ліцею ім. Т. Г. Шевченка). Богдан Поліщук (учень ОЗНЗ Радомишльська гімназія) посів друге місце, третє – Нестор Стеценко, четверте – Артем Кулішенко (учні Радомишльського ліцею ім. Т. Г. Шевченка).
Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо їм подальших успіхів!