Житомирська область, Житомирський район

18 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ «НЕПЕРЕМОЖНОГО ГЕТЬМАНА» У КІКБОКСЕРІВ РАДОМИШЛЯ

Дата: 24.01.2022 13:58
Кількість переглядів: 368

22-23 січня 2022 року в Житомирі у спортивному комплексі «Авангард» відбувся Чемпіонат області з кікбоксингу WAKO «НЕПЕРЕМОЖНИЙ ГЕТЬМАН» під гаслом: «ТОЙ, ХТО БОЇТЬСЯ БИТВ – НЕ ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГ!», присвячений пам’яті Гетьмана України Петра Конашевича-Сагайдачного.

У змаганнях взяли участь команди з Житомира, Бердичева, Коростеня, Радомишля, Києва, Хмельницької та Київської областей.

Метою турніру став відбір кандидатів для участі у всеукраїнських змаганнях 2022 року.

Команда Радомишльською ДЮСШ як завжди показала відмінний результат: 18 золотих, 15 срібних та 4 бронзових медалей.

Фото без описуТренерська рада та суддівська бригада визнали найвидовишніший бій Чемпіонату у ваговій категорії до 65 кг у татамі-розділах серед дівчат у розділі поїнт-файтинг між Валерією Генютою та Аліною Волинець. Дівчата представляли ДЮСШ міста Радомишля - тренер Дзюба Сергій.

Фото без описуВітаємо спортсменів та тренера з Перемогою! Бажаємо нових спортивних Олімпів!