Вітання народного депутата України Тетяни Грищенко З Новим роком
Дорогі жителі Радомишльщини! Земляки!
Завтра ми вступаємо в Новий 2022 Рік. Новорічні святкування – це завжди радість, подарунки, розваги, очікування щасливих перемін. Ми всі повертаємося у дитинство.
Рік, що минає був для України одним з найскладніших у новітній історії. Страшна недуга забирає життя і здоров’я наших громадян. Продовжується війна розв’язана Росією на сході України, були інші негаразди. Але ми вистояли, важко але вистояли.
Я вірю, що у 2022 і наступних роках ми будемо жити краще, вірю у нас.
Бажаю вам, шановні земляки здоров’я, благополуччя, життєвих успіхів. Щастя вам і вашим рідним. Нехай здійсняться всі ваші мрії. Слава Україні! Слава українцям!
Народний Депутат України від партії «Слуга народу»
Тетяна Грищенко.