Звернення міського голови Володимира Тетерського до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Минуло вже не одне десятиліття з того часу, як ви врятували українську землю та, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози. Ліквідатори Радомишльщини одними з перших відважно кинулися на боротьбу, аби усунути наслідки страшної аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років, але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про солдатів атомного фронту.
Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.
Ми у невідплатному боргу перед вами! Кожен з нас висловлює подяку за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність.
Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. Ця трагедія не минула безслідно, вона буде завжди об’єднувати всіх нас одним спогадом, однією печаллю, однією надією.
Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.
Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
З повагою
Міський голова Володимир Тетерський