Привітання Радомишльського міського голови Володимира Тетерського з Днем працівника прокуратури України
Дата: 01.12.2021 09:00
Кількість переглядів: 761
Шановні мешканці громади!
Вітаю з Днем працівників прокуратури України та хочу побажати суцільного везіння та вдачі у будь-якій справі, вірної інформації та стовідсоткової впевненості для праці, доброго настрою та великої мрії для життя. Нехай кожна справа відзначається успіхом, нехай кожен день дарує сили, вдачу, бадьорість та особисте щастя.
Висловлюю подяку від імені всієї громади за вашу працю!
Міський голова Володимир ТЕТЕРСЬКИЙ