СПОРТИВНІ НОВИНИ.У Радомишльській ОТГ стартувала Першість з велокросу
Радомишльська дитяча спортивно-юнацька школа та секція велоспорту "Радомишль" провели Відкриту Першість Радомишльської ОТГ з велокросу серед дітей 2007 року народження та молодших спортсменів, присвячена до Дня Українського козатцтва та до Дня захисників та захисницьУкраїни.
У змаганнях взяли участь більше 50 учасників: Радомишль, Малин, Житомир, Вишгород (Киівська область).
Учасників привітали Радомишльський міський голова Володимир Тетерський, начальник відділу освіти, молоді та спорту радомишльської міської ради Ольга Самчук, директор ДЮСШ Олег Гончаренко. Вони побажали спортсменам успіхів та високих спортивних досягнень та подарували солодощі.
Організаторами виступили тренери Радомишльської ДЮСШ Руслан Пархоменко, Володимир Міщенко та Віталій Кухар.
Призи надали партнери: Компанія МТБ Україна, Велоцентр′′, Giant ′′, веломагазин.