29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.
Радомишльський міський голова Володимир Тетерський, представники установ та організацій громади, громадські організації, до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вшанували пам'ять воїнів покладанням квітів до пам’ятника загиблим землякам, які захищали суверенітет нашої держави на сході країни.
Присутні вшанували хвилиною мовчання відважних українських воїнів, які стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну.
До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у закладах культури Радомишльської громади організовано тематичні виставки.
Напередодні, відбувся забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів « Шаную воїнів, біжу за Героєм України» серед школярів міських шкіл.
Подвиги захисників Батьківщини надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів.
Герої не вмирають!
Слава Героям!