Радомишльська громада

Житомирська область, Житомирський район

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації Детальний план території земельної ділянки площею 0,1310 га розташованої праворуч (при з’їзді з мосту через р. Тетерів) по вул. Карпенка в м. Радомишль Житомирської області для визначе

Дата: 21.07.2021 12:39
Кількість переглядів: 780

До розгляду громадськості з метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1310 га розташованої праворуч (при з’їзді з мосту через р. Тетерів) по вул. Карпенка в м. Радомишль Житомирської області для визначення містобудівних потреб будівництва автозаправної станції та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проекту, який розроблено з метою обґрунтування можливості визначення цільового призначення земельної ділянки; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території в межах населеного пункту.

Рішення про затвердження даної містобудівної документації прийматиме Радомишльська міська рада.

Ознайомитися з матеріалами проекту та звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо за адресою: 12201, Житомирська обл., м. Радомишль, Соборний майдан, 12, каб. 36., з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години та на офіційному веб-сайті Радомишльської ОТГ https://radmr.gov.ua/gromadski-obgovorennya-15-24-27-27-12-2018/

Пропозиції та зауваження до проекту та звіту про стратегічну екологічну оцінку від громадян приймаються за адресою: 12201, Житомирська обл., м. Радомишль, Соборний майдан, 12, e-mail: otg2018radomisl@gmail.com з 21 липня 2021 року по 19 серпня 2021 року у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочнуться в приміщенні Радомишльської міської ради 03.08.2021 року об 10:00 год. за адресою: 12201, Житомирська обл., м. Радомишль, Соборний майдан 12.

Щодо даного проекту відсутня необхідність проведення транскордонних консультацій.

 

 

 

Начальник управління                                                                Віктор ПРИЙМАК

Стратегічно-екологічна оцінка


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.