До відома жителів громади щодо святкування Дня Перемоги в умовах карантину
Цього року святкування Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні в нашій громаді відбудеться в умовах карантинних обмежень, передбачених для «жовтої» карантинної зони.
Масові заходи відбуватимуться за умови обмеженої кількості учасників.
9 травня о 09:00 годині на Меморіалі слави в м. Радомишлі відбудеться урочисте покладання квітів з метою вшанування всіх полеглих земляків у Другій Світовій війні.
Бажаючі вшанувати пам'ять полеглих героїв покладанням квітів зможуть долучитись до заходу впродовж дня.