Житомирська область, Житомирський район

СПОРТИВНІ НОВИНИ. Відкрита першість радомишльської громади з шашок

Дата: 01.03.2021 11:46
Кількість переглядів: 829

27 лютого в спортивному комплексі «Динамо» відбулися перші для нашого міста міжобласні змагання з шашок. Це відкритий  чемпіонат Радомишльської територіальної громади із шашак-64, присвячений Міжнародному жіночому дню   8 березня. До змагань запрошувалися представниці трьох шахових клубів м. Києва, а також м. Новоград-Волинського.

Участь семі шашкісток столиці дала можливість нашим дівчатам набути досвіду та впевненості  в своїх силах, а також зробити певні висновки про власний рівень гри.

Змагання пройшли в дружній та чесній спортивній боротьбі.  25 учасниць змагалися в трьох вікових категоріях.

З-поміж юних надій не старше 2013 року народження (11учасниць) перемогла Валерія Аверочкіна (гімназія), другою стала киянка Дарія Чудна, третьою – Ірина Новіцька (гімназія). Відзначено четверте місце – Вероніка Бількевич ( гімназія).

Серед юних надій не старше 2011 р.н. (8 учасниць) не було рівних Анастасії Скуліній з Києва, юна спортсменка виграла всі партії. Друге місце у Вікторії Шарапанюк (ліцей), третє – Софії Недашківсьої (ліцей). Софія Галькеіич (гімназія) – четверте.

Серед молодих кадеток перше місце у Оксани Калініної (гімназія), друге у Дарії Бецко (ліцей), киянка Олександра Зміївська - третя.

Всі учасниця турніру отримали сувеніри, а призерки – медалі, грамоти та цінні подарунки.