СПОРТИВНІ НОВИНИ.ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ - ЗЕМЛЯКІВ!

Дата: 10.02.2021 15:00
Кількість переглядів: 694

Вже традиційно проводяться  змагання з шашок та шахів присвячені пам’яті всіх

героїв – земляків, полеглих в АТО.

Із 29 січня по 7 лютого проведено турніри в трьох вікових групах, окремо юнаки та дівчата:

• юні надії не старші 8 років;
  • юні надії не старші 10 років;
  • молодші кадети не старші 13 років.

За підсумками змагань 8-річних дівчат до трійки призерів потрапили –

Ірина Новицька , Вероніка Бількевич, Валерія Авєрочкіна ( учениці гімназії) .

Серед юнаків – Вадим Рябчун, Артем Зінченко ( обидва -  гімназія) ,

Микола Венцківський ( ЗОШ №3).

Серед 10-річних дівчат 1-2 місця розділили Віолетта Корнєєва та Софія Галькевич, трете місце у Анастасії Лінової ( всі – гімназія).

Трійка призерів юнаків така: Євген Грищенко , Назар Кузьменко (обидва-ліцей) , Іван Стасюк (гімназія).

В змаганнях старших за віком дозволяється виступати молодшим. Тож юні

Ірина Новицька та Валерія Авєрочкіна брали участь у турнірі молодших кадеток. Дуже успішно зіграла Валерія, яка виборола трете місце (з-поміж 12 учасниць). А перемогла тут Яна Поплавська (гімназія), другою стала Дарія Бецько  (ліцей).

В змаганнях юнаків переміг Дмитро Топольницький (ліцей),

другий - Євген Римаренко ( гімназія),  третій Володимир Онищенко (ЗОШ №3).

Цікаво та непередбачено пройшли змагання на звання чемпіона міста. В кожній віковій групі грали по три призери змагань памяті героїв – земляків ( 3-е юнаків та 3-е дівчат).