Радомишльська громада

Житомирська область, Житомирський район

Про дитяче відділення Радомишльської лікарні. Відповідь дописувачам соцмереж

Дата: 27.01.2021 10:17
Кількість переглядів: 3820

Соціальними мережами шириться інформація про те, що міською радою ініціюється  закриття дитячого відділення Радомишльської лікарні.  На жаль, не маючи достовірної інформації,  автори постів доносять її до своїх читачів у власній інтепретації, маніпулюючи при цьому їх думкою і почуттями.

У нашій громаді, як і у всій Україні, медичну допомогу населенню надають заклади первинної медичної допомоги, як Радомишльський центр первинної медико-санітарної допомоги,  та заклади спеціалізованої медичної допомоги – у нашій громаді це Радомишльська лікарня.

Найбільше навантаження у медичній мережі мають сімейні лікарі, які працюють у первинній ланці. Саме вони працюють з громадянами, здійснюють нагляд та контроль за станом їх здоров’я та, при потребі, направляють їх до лікарів вторинного та третинного рівнів для надання спеціалізованої медичної допомоги.

Кожний з нас, хто приходить на прийом до сімейного лікаря, повинен мати право на належні умови при проведенні прийому, починаючи від дотримання санітарних вимог і до конфіденційності ведення самого прийому. І медичний працівник, який працює з пацієнтом повинен, мати належні умови праці.

Радомишльський Центр ПМСД розташований на ІІ поверсі приміщення Радомишльської лікарні. Проте у зв’язку зі збільшенням навантаження, приміщень для здійснення прийому не вистачає. Як і для проведення маніпуляцій, необхідних при прийомі пацієнтів.

Ще однією важливою умовою для здійснення діяльності Центру ПМСД є забезпечення доступності для громадян з  обмеженими фізичними можливостями. Другий поверх приміщення ПМСД недоступний для цієї категорії громадян.

Багато нарікань від жителів громади йде, що у тому ж приміщенні, де здійснюється прийом громадян лікарями Центру ПМСД, розташоване дитяче відділення Радомишльської лікарні. В умовах поширення коронавірусної інфекції це несе загрозу зараження дітей та медичного персоналу дитячого відділення вірусом Sars-Cov-2.

Зважаючи на ситуацію, яка склалась, міським головою було прийнято розпорядження про створення робочої групи з розгляду питання про можливість перенесення дитячого відділення у інші приміщення Радомишльської лікарні з дотриманням всіх норм, які регламентують роботу відділення та зі збереженням медичного персоналу цього ж відділення.

         Зауважимо, мова не йде про закриття, реорганізацію, перепрофілювання, об’єднання відділень лікарні. Робоча група за результатами розгляду надасть рекомендації міському голові для вирішення цього вкрай важливого і наболілого питання та прозвітує про свою роботу перед громадськістю.

         Тому, висновки, які роблять автори постів, є передчасними і не відповідають реаліям сьогодення.

         Вдячні кожному, хто вболіває за громаду і готові відповідати на всі запитання, які хвилюють  її жителів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.