Радомишльська громада
Радомишльський район, Житомирська область

В Україні завершився Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста

На Радомишльщині з 24 березня по 24 квітня проходив Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України. Детальніше про результати цьогорічних акцій розповіла О.В.Сафонова, голова Радомишльської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

 

Мета місячника – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних  сімей, дітей-сиріт, а також сформувати громадську думку на користь милосердя. О.В.Сафонова подякувала усім, хто долучився до місячника. За її словами, в ході Всеукраїнського місячника, було зібрано допомоги в натуральному вигляді на суму 5634, 41 грн.

Продукти харчування та одяг б/в у місті отримали понад 20 чоловік, серед яких інваліди ВВВ, учасники війни, інваліди загального захворювання, багатодітні сім’ї, переселенці, учасники АТО. Допомога надавалась в ході акцій: «Пасхальна», «Ветеранам шана», «День відкритих дверей». Спонсорами акцій виступили директор Радомишльського овочевого підприємства Віталій Літвін, директор ТОВ «Благодійний Союз» Волинець Микола та приватні підприємці Олег Сокотунов і Євгеній Бондаренко.« повернутися до списку новин