НА ЧОРНО-БІЛИХ ДІАГОНАЛЯХ!

Дата: 28.08.2020 11:31
Кількість переглядів: 550

Впродовж квітня-червня тренування у відділенні шашок ДЮСШ проводилися лише онлайн, на жаль, лише з добре підготовленими шашкістами.

Та з послабленням карантину тренування відновилися. В павільйоні, на свіжому повітрі, з дотриманням санітарних норм, стали можливими заняття, а згодом і проведення змагань з поміж 8-10 учасників.

Тож із 10 по 22 серпня з шашок-64 проведена низка змагань, присвячених

Дню Незалежності України.

В турнірі спортсменів першого юнацького та третього дорослого розряду ( 9 учасників) переміг  Ярослав Мороз ( ліцей №1), другім став Даніїл Горбатюк (гімназія), третім - Володимир Онищенко(ЗОШ №3).

Серед 8 учасників в змаганнях дівчат найкращій результат, як і очікувалося, у срібної призерки обласних змагань (з-поміж 10-річних) Яни Поплавської, Вероніка Головко посіла друге місце, Оксана Калініна – третє. Всі дівчата учениці гімназії.

Напружено проходив турнір шашкістів другого та третього розрядів( 10 учасників). З однаковим результатом фінішували Олександр Петренко (НВК №4) та Роман Клепальський (ліцей №1). Додатковий матч між ними не виявив переможця, тож вирішальним став їх коефіцієнт в турнірі. Кращим виявився Олександр. Третім став чемпіон області з шашок-100 ( серед 13-річних) Андрій Ліліцький (гімназія). Михайло Кучеренко (ЗОШ №5) опинився поза призовою трійкою, але відмінно виступив в фінальній частині Чемпіонату міста серед чоловіків, де виборов друге місце.

А чемпіоном міста став Євген Мірошниченко. Третє місце у Віктора Петренка.

Вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо нових досягнень та  перемог!