ПРОЙШОВ ДРУГИЙ ЕТАП ОЧИЩЕННЯ ПОЛІВ ФІЛЬТРАЦІЇ
Дата: 31.07.2020 10:27
Кількість переглядів: 682
30 липня пройшов другий етап очищення полів фільтрації міських очисних систем, ПРАТ «ПБК «Радомишль» та ДП «Радомілк». На поля фільтрації було розкидано 6 тон гашеного вапна .
Як ми вже повідомляли в нашій статті «В місті запустили систему очищення полів фільтрації» на вищевказаних об’єктах було розкидано 60 кг пасти водоростей хлорели та сценедесмуса на загальну суму 54 тис грн.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25923935/6a9f62310245423817c5af2cf938e9f0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25923935/2da5641755f1dd72edb89393494788eb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25923935/b214a70dbafa41182193bdf94522e8fe.jpg)
« повернутися