Вітання міського голови Володимира Тетерського з Днем державної служби
Шановні державні службовці Радомишльщини!
Щиро вітаю Вас з професійним святом –
Днем державної служби !
Професія державного службовця - важлива, кропітка та відповідальна праця людей, які виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
Бажаю Вам здоров'я, мудрості, добра і миру, заслуженої шани і вдячності людей!
Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку державного службовця.
З повагою міський голова Володимир ТЕТЕРСЬКИЙ