УВАГА! ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ НА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЯХ В УМОВАХ КРИЗОВИХ ЯВИЩ!
13 квітня стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ.
Конкурс проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.
Радомишльщина має значний туристичний потенціал: велику кількість пам’яток культури, історії, архітектури, природи, десятки креативних подій та заходів варті уваги українських та іноземних туристів. Наразі одним із головних завдань для Радомишльської міської ради є підвищення ефективності використання наявних туристичних ресурсів, формування туристичного іміджу, патріотизму громади та забезпечення умов для роботи і взаємодії іноземних та вітчизняних учасників туристичного ринку. Землі Радомишля завжди мали стратегічне значення, оскільки знаходилися на давньому торговельному шляху Via Regia («Шлях королів»), що сполучав Київ та Західну Європу. Маловідоме, на перший погляд, місто має чим подивувати. Тому заохочуємо молодь нашої громади та представників громадських організацій взяти участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ та розповісти про нашу громаду всій Україні.
МЕТА КОНКУРСУ: залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної проєктної діяльності та популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій.
ОРГАНІЗАТОРИ:
? ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні»
? Кафедра країнознавства та туризму географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
? Кафедра географії України географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
? Кафедра туристичного та готельно–ресторанного бізнесу і консалтингу НУБіП України
? Кафедра аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука НУБіП України.
ЗА ПІДТРИМКИ:
? Державного агентства розвитку туризму України
? ГС «Національна туристична організація України»
? ВАОМС «Всеукраїнська асоціація громад»
? Проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні»
ДЛЯ КОГО: У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком 16-35 років – школярі, студенти, аспіранти, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.
НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:
1. Створення та розвиток об’єктів сільського зеленого туризму.
2. Інноваційні агро- та етнотуристичні послуги і продукти сільського зеленого туризму.
3. Створення туристичних об’єктів та послуг на природоохоронних територіях.
4. Інноваційні туристичні продукти сільських територій на основі Географічних зазначень та стратегія маркетингу сільських територій як еногастрономічних туристичних дестинацій.
5. Правові проблеми забезпечення туристичної діяльності на сільських територіях: план вирішення.
Автори проєктів, які займуть перші місця в номінаціях 1-4, будуть нагороджені 3-х денною поїздкою Дорогою вина і смаку Української Бессарабії (Програма поїздки буде формуватися після визначення переможців та з урахуванням віку учасників).
Всі переможці будуть нагороджені подарунками та грошовими призами. Призовий фонд конкурсу наразі становить 40 тисяч гривень і постійно поповнюється.
Всі учасники будуть нагороджені сертифікатами за участь у конкурсі.
Додатково Державне агентство розвитку туризму України запропонує підтримку у впровадженні вибраного проєкту, який відповідатиме стратегії Агентства з формування серед українців культури подорожей своєю країною.
ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОЄКТІВ – 2 серпня 2020.
Інформаційний лист конкурсу для завантаження за посиланням.
Аплікаційна форма для учасників за посиланням.
Додаток до аплікаційної форми “План дій” за посиланням.
Детально та цікаво про сільський туризм - http://www.ntoukraine.org/ntoukriane_2020_ua.html
Для додаткової інформації щодо конкурсу:
Ірина Околович, координатор проєкту
+38 097 31 47 507, ira_okolovych@ukr.net