В міському Будинку культури відбувся прем'єрний показ інтерпретованої версії вистави «Ніч перед Різдвом»
5 січня 2020 року в міському Будинку культури відбувся прем'єрний показ інтерпретованої версії вистави «Ніч перед Різдвом». Атмосфера панувала святкова, глядачі з нетерпінням чекали нових дій та розгортання сюжетної лінії. Позитивний настрій був у всіх, сміх лунав то з балкону, то з передньої частини залу, який був вщент наповнений людьми.
Ролі виконували працівники сфери «культура» Радомишльської міської ради: Публічної бібліотеки-медіатеки, краєзнавчого музею, міського Будинку культури.
Дарували свою творчість, виконуючи колядки, народний хоровий колектив «Пісенне джерело» МБК та дитячий колектив музичної школи.
Вистава тривала годину, проте залишила душевні, приємні враження й відчуття.
В підтримку акторів, на фінальній сцені дійства, глядачі аплодували стоячи, що є безперечним підтвердженням якісної організації дозвілля містян.
Театр – це відбиток людських душ, сердець, вчинків, які необхідно правильно донести до глядача; цього разу – це була комедія, яка покращила святковий, піднесений настрій, а наступного…
А як далі розвиватимуться події на імпровізованій театральній сцені, всі матимуть змогу побачити й оцінити – трохи згодом.