Житомирська область, Житомирський район

ОСІННІ СТАРТИ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

Дата: 11.11.2019 15:31
Кількість переглядів: 455

Фото без опису05 – 06.11.2019р. відбувся Чемпіонат області з велоспорту на шосе серед молодших вікових груп. Команду Радомишльської ДЮСШ представляли 25 вихованців, яки посіли в командному заліку серед спортивних шкіл – ІІ місце, серед районів – І місце.

Ляпунов Кіріл – ІІІ місце .

Підготовку вихованців до стартів здійснюють тренери-викладачі  Пархоменко Р.В. та Міщенко В.О.

Наступний старт відбувся 19-20 жовтня в м. Житомирі на Чемпіонаті області з велоспорту  (маунтинбайк). Вихованці Радомишльської ДЮСШ вдало виступили на ціх змаганнях:

Вероніка Махонько, Дмитро Пустовойт, Петрович Поліна вибороли перші місця;

Шарапов Максим став другим, Кравчук Олександра посіла третю сходинку.

28.10-02.11.2019р. – підсумок осінніх стартів – Чемпіонат України з велоспорту на треку Вихованці нашої спортивної школи на цих змаганнях представляли Житомирщину .

Махонько Вероніка  посіла другу сходинку, Шевченко Даніїл і Харківець Євген стали третіми.

Це були останні змагання сезону, яки принесли в скарбничку школи гарні  здобутки.

Витаємо тренерів –викладачів, вихованців!

Дякуємо  міському голові Володимиру Тетерському та «ДП Радомишльське лісове господарство» в особі директора Дмитренка І.В. за допомогу  юним велосипедистам!