Відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих та юніорів
19 – 22 вересня 2019р. в м. Хмельницькому проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. Змагання проводилися, як по класичним дисциплінам - довгому циклу двома гирями, двоборству та також нової дисципліни Р- 12( ривок гирі 32кг, за 12 хв. з довільною зміною рук). На змаганнях було представлено 18 обласних команд України та прийняло участь на цих змаганнях 203 спортсмена. З нашої громади на цих змаганнях виступили двоє спортсменів – Мосійчук Олександр та Булах Володимир.
Мосійчук О. – виступав у новій дисципліні – Р-12, де серед дорослих зайняв ІІ місце - вага гирі 32кг. з результатом 187 підйомів.
Булах В. - у двоборстві , зайняв І місце серед юніорів та виконав розряд МС України - вага гирі 32кг. з результатом у поштовсі – 65 підйомів та ривку – 158).
Володимир являється вихованцем Радомишльської ДЮСШ та зараз навчається і тренується в Житомирському військовому інституті ім. С. П. Корольова під керівництвом тренерів братів Пронтенків.
Команда Житомирської області серед дорослих та юніорів зайняла І загальнокомандне місце.
Бажаємо нашим спортсменам успіхів та наснаги і на наступних спортивних змаганнях !