Дата: 16.09.2019 12:39
Кількість переглядів: 1211

ЗДОБУТКИ ТА ДОСЯГНЕННЯ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ ДЮСШ.

ВЕЛОСПОРТ

Жодні змагання цього літа, де брали  участь юні велосипедисти Радомишльської ДЮСШ , не обходилися без подіуму.

На Чемпіонаті України з велоспорту в парній гонці в м. Харкові 21-26.07.2019р. Махонько Вероніка здобула 2 других місця ( командна гонка та гонка медісон) та 2 третіх місця (омніум та командний спринт); Колинько Ірина посіла 3 місце в командній гонці; Шевченко Даніїл здобув 3 третіх місця ( командна гонка, командній спринт та медісон); Харковець Євген – 2 третіх місця(командна гонка, командній спринт); Несененко Віктор – 2 третіх місця(командна гонка, командній спринт).

На Чемпіонаті України серед юніорок ( 27-30.08.2019р. м.Харків) знову відзначилася Махонько Вероніка, яка виборола 3 місце в гонці на час разом із  Кравчук Олександрою.

З командного Чемпіонату України з велоспорту на шосе, що пройшов в вересні місяці в м.Тернопіль дует наших велосипедисток здобув перше місце в гонці на час та 2 других місця ( гонка на час та гонка – критеріум).

Вітаємо тренерів - викладачів Р.Пархоменка та В.Міщенка та юних спортсменів  з гарними здобутками та бажаємо здолання нових вершин!

КІКБОКСІНГ

На  Кубку  України з кікбоксінгу WAKO, що проходив в м.Черкаси 06-08.2019р. Бурлаченко Катерина у складі збірної команди Житомирської області  виборола два перших місця в різних видах програми змагань.

Вітаємо тренера-викладача С.Дзюбу та юну спортсменку с перемогами та бажаємо нових яскравих здобутків!