Радомишльська громада

Житомирська область, Житомирський район

СПІВПРАЦЯ ДФС З НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.06.2019 12:21
Кількість переглядів: 1770

Децентралізація створює нові можливості для розвитку та зростання економіки у створених громадах, як отримали широкі повноваження та значні ресурси. Для якісного та ефективного використання цих можливостей необхідно чітко сформувати програму розвитку громади для ефективної модернізації інфраструктури, зростання бізнесу, реалізації людського потенціалу.

На сьогоднішній день найбільш важливим питанням стало налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування та органами державної фіскальної служби щодо адміністрування та стягнення податкових платежів. Адже культура сплати податків як фізичними, так і юридичними особами знаходиться ще на низькому рівні. Проте Радомишльській громаді та Малинському управлінню Головного управління Державної фіскальної служби в Житомирській області вдалося досягунути домовленості в здійсненні ефективної співпраці щодо наповнення бюджету громади.

За результатами проведеної роботи Малинського управління ГУ ДФС у Житомирській області та Радомишльської міської ради до місцевого бюджету платниками Радомишльської громади за 5 місяців 2019 року надійшло 42,4 млн.грн., що в порівнянні з анагологічним періодом минулого року збільшились надходження до бюджету на 6,1 млн.грн.

Найбільшими бюджетоутворюючими податками громади залишаються:

- податок на доходи з фізичних осіб, 60% якого входить до складу загального фонду бюджетів ОТГ, за 5 місяців 2019 року забезпечено надходжень в сумі 22,6 млн.грн.;

- єдиний податок (надходження за 5 місяців 2019 року становлять 6,3 млн.грн.);

- земельний податок (надходження за 5 місяців 2019 року становлять 3,8 млн.грн.);

- плата за користування лісовими ресурсами (надходження за 5 місяців 2019 року становлять 1,6 млн.грн.).

Крім цього, внаслідок взаємодії та співпраці керівництва Радомишльської міської ради з боржниками громади було погашено заборгованість з єдиного соціального внеску у розмірі 126,4 тис.грн.

З метою вдосконалення порядку надання адміністративних послуг, підвищення їх якості та забезпечення комфортних умов платникам податків громади Радомишльська міська рада ухвалила Програму розвитку Радомишльської державної податкової інспекції, на реалізацію якої було виділено 30 тис.грн. з місцевого бюджету на проведення ремонтних робіт приміщення Центру обслуговування платників Радомишльської ДПІ – встановлення металопластикових перегородок з прозорим склом та операційними вікнами для приймання відвідувачів. Дана програма направлена на запровадження на практиці європейських стандартів і норм, що передусім сприятиме мінімізації людського фактора у податковій сфері , а відтак, і зменшенню корупційних ризиків, як наслідок – ліквідацію багатолюдних черг, які змушені долати платники та громадяни, необов’язковість систематичних візитів до інспекторів, обмеження рамок бюрократичної системи при отриманні різного виду довідок, прозорість і оперативність проведення звірки щодо платіжних зобов’язань тощо.

Керівництво Малинського управління ГУ ДФС у Житомирській області завжди відкрите до подальшої співпраці та всебічної взаємодії щодо якісного наповнення бюджету громади та погашення заборгованості платників перед бюджетом.

 

 

Сектор організаційного забезпечення Малинського управління

ГУ ДФС у Житомирській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.