СПОРТИВНІ НОВИНИ.ВЕЛОСПОРТ

Дата: 07.05.2019 16:31
Кількість переглядів: 965

НОВІ ЕТАПИ – НОВІ ПЕРЕМОГИ!

Продовжуючи підготовку до основних стартів, юні велосипедисти Радомишльщини взяли участь у Відкритому Кубку Київщини з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат, що проходив у м. Біла Церква с 02 по 05 травня 2019року.

Дуже добре показали себе наші юнаки: чотири перемоги здобув Шевченко Даніїл   ( три групові гонки і гонка на час) ; Харковець Євген здобув у групових гонках два других місця та трете місце у гонці на час; Несененко Віктор у групових гонках був шостим, третім і четвертим та четвертим в гонці на час.

Серед дівчат у змаганнях брала участь Колинько Ірина , яка здобула два третіх місця і два рази була четвертою.

Велосипедисти дійсно намагаються показувати гарні результати і здобувати перемоги на змаганнях різного рівня . Дякуємо за розуміння та фінансову підтримку відділу освіти, молоді та спорту.