Радомишльська громада
Радомишльський район, Житомирська область

Завершились міські змагання з шашок-64 серед школярів міста

На протязі місяця в шахово-шашковому клубі СК "Динамо" тривала першість школярів міста з шашок-64, присвячена до Дня Конституції. В змаганнях, які організувало відділення шашок ДЮСШ за підтримки міської ради, брали участь 19 школярів.

 

   Серед юнаків переміг Олександр Петренко (НВК №4). З однаковим результатом завершили турнір учні  ЗОШ №5  Михайло Кучеренко та Дмитро Макаренко. За додатковими показниками друге місце присуджено Михайлу Кучеренку.

   В турнірі дівчат перемогла  чемпіонка області серед жінок Вікторія Цвік (гімназія). а  другому місці  Катерина Кондратюк (ліцей), на третьому - Дар'я Мосійчук (гімназія).

   Окремо проведено змагання учнів початкових класів. Серед дівчат перемогла Дар'я Мосійчук (гімназія). На другому місці Дар'я Антипова, а на третьому - Поліна Петрович. Серед хлопчиків переможцем став  Дмитро Макаренко (ЗОШ №5). Друге місце посів ліцеїст Роман Клепальський, а третє - Андрій Ліліцький (Гімназія). Надзвичайно вдалим був виступ Ярослава Мороза (ліцей), який цього разу посів 4 місце, але в майбутньому, сподіватимемось, обовязково займе призове.« повернутися до списку новин