Радомишльська громада
Радомишльський район, Житомирська область

Важкий транспорт – великі проблеми

Через рух важковагового автотранспорту центральними вулицями Радомишля та їх паркування на узбіччях, під якими проходять міські комунікації, особливо у літній період, коли температура повітря сягає 28оС і вище, відбувається руйнування дорожнього покриття, продавлення та руйнація каналізаційних люків, руйнуються і водопровідні мережі.

 

31.07 до міської ради надійшла інформація, про те, що на Соборному Майдані зруйновано каналізаційний колодязь разом з основою. По приїзду, працівники МКП «Водоканал» виявили на дні зруйнованного колодязя залишки металевого люка та розламаний бетон. Незважаючи на стан застарілої конструкції, працівники МКП «Водоканал» вже за кілька днів замінили залізобетонну конструкцію, відновили основу колодязя та встановили новий люк.

Нажаль, через відсутність обїздної дороги, розвантажити центральну частину міста від важковаговиків неможливо. Тож наразі підніматиметься питання хоча б про обмеження руху при перевищенні температури повітря понад 28оС.« повернутися до списку новин