Радомишльська громада
Радомишльський район, Житомирська область

По вулиці Міськради розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття

Міський голова Олег Соболевський назвав відновлення дорожньої інфраструктури міста начасі одним з найгостріших питань у Радомишлі. Окрім непрезентабельного зовнішнього вигляду центральної частини міста та зайвих фінансових витрат водіїв, неякісне дорожнє полотно може стати причиною і більшого лиха. "Частина вулиці Міськради була у такому стані, коли латати уже нічого. - пояснює міський голова - Таким чином, було вирішено підготувати проект капітального ремонту даної частини вулиці і подати його на розгляд депутатів".

 

Рішенням №391 двадцятої сесії від 04.05.2017 «Про затвердження робочого проекту, зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва» депутати міської ради затвердили робочий проект та зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва по даному проекту.

Враховуючи підготовку проектної документації, експертного звіту, зведена кошторисна вартість ремонту даної ділянки становить 1486,50683 тис. грн. 

Окрім того, на сесії було затверджено  зведений кошторисний розрахунок поточного ремонту тротуару та асфальтобетонного покриття по вулиці 40 років Перемоги: від вул. Горького до вул. Микульського, у сумі  122,56733 тис. грн. 

Виконавцем робіт на конкурсних засадах відібрано підрядну організацію, яка вже приступила до виконання робіт. Роботи проводять за допомогою сучасного обладнання, тож планується, що завершені вони будуть до Дня міста.« повернутися до списку новин