Радомишльська громада
Радомишльський район, Житомирська область

В районі відбулися урочистості до Дня Соборності України

2 січня в міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди національного свята нашої державності – Дня Соборності    України.

У них взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Приймак, секретар міської ради Віктор Міхненко, керуюча справами міської ради Валентина Легенчук, представники трудових колективів міста , працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міської та районної ради,  старшокласники і педагоги шкіл та  ліцею.

Звертаючись з вітанням до учасників зібрання, Валентина Легенчук привітала  зі святом, закликала всіх до єдності та порозуміння, а також наголосила на важливості встановлення миру і стабільності в Україні. Вона щиро побажала всім  радомишлянам  миру і добра, добробуту та родинного щастя.

Сьогодні, напевно, ці слова є актуальними для кожного з нас, бо ми хочемо жити в мирній, вільній, єдиній і квітучій Україні. Впродовж століть чимало найкращих синів і доньок нашої держави віддали своє життя, захищаючи її цілісність і незалежність. Учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв України хвилиною мовчання.

Концертну програму, до якої ввійшли пісні про Україну, рідний край та   танці, підготували  працівники міського Будинку культури.

А після закінчення заходу учні гімназії, шкіл та ліцею створили ланцюг єдності.« повернутися до списку новин