Радомишльська громада
Радомишльський район, Житомирська область

За підсумками першості міста з шахів

Впродовж лютого-березня тривала цьогорічна першість міста з шахів. Змагання проведено за сприянням міського голови Олега Соболевського в шахово-шашковому клубі СК «Динамо». Кімнату для тренувань та змагань надано відділом молоді та спорту. До речі, також проводилась зимова спартакіада лісівників з цих видів спорту.

 

Для участі запрошувались майже два десятка шахистів, але в силу різних обставин у змаганнях, які проводились у два кола, прийняли участь вісім учасників.

Вигравши 13 партій при одній поразці чемпіоном міста став Юрій Балашов. Друге місце посів Євген Гамзін з результатом у 11 балів. 9 балів забезпечили третє місце Сергію Писаренку. Переможців нагороджено дипломами міської ради та призами.

Нажаль серед учасників не було жодного представника, народженого  в незалежній Україні. Вочевидь сучасне покоління більше цікавиться комп’ютерними іграми та мобільними телефонами.  На початку квітня заплановано проведення першості міста з блискавичної гри, тож, можливо запрошуємо  молодь випробувати свої сили.

В.Фоменко.« повернутися до списку новин