Радомишльська громада
Радомишльський район, Житомирська область

У всіх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник. Вітаємо випускників!

26 травня у Радомишлі відбулись урочисті лінійки з нагоди завершення навчального року. Свято останнього дзвоника не вдалося зіпсувати негоді, і лише деякі школи перенесли традиційне місце святкування зі шкільного двору у приміщення.

 

Гімн України, урочисті промови та нагородження учнів з досягненнями за рік. Позаду залишився цілий навчальний рік, а для випускників - майже епоха, яка жовтоблакитними кульками вирвалась з рук і полинула у минуле, у щасливі дитячі спогади..

Попереду у школярів довгоочікуванні літні канікули, у педагогів – відпустки, а у випускників новий етап у самостійному житті.

Дорогі випускники! Саме в школі ви досягли свої перші успіхи, зустріли перші невдачі. Тут знайшли вірних друзів, та перше кохання. Ви навчились відстоювати свою позицію, а також іншим життєвим хитрощам. Пам'ятайте найголовніше, що вас навчали у школі: не втомлюйтесь завжди навчатись чомусь новому і корисному, ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, зробіть світ навколо себе барвистим та прекрасним, бо саме від ваших прагнень та зусиль буде квітнути наша держава.« повернутися до списку новин