Житомирська область, Житомирський район

Спортивні змагання на день міста

Дата: 20.06.2019 09:45
Кількість переглядів: 1859

У рамках святкування Дня міста 16 червня  відбулось ряд спортивних змагань з шашок та шахів, футболу та гирьового спорту, а також стрільби з пневматичної гвинтівки на Кубок міського голови.

Так пройшов кубок міського голови з міні-футболу серед міських шкіл.  Перше місце виборола команда Радомишльської гімназії, друге – ЗОШ №3, трете місце посів ліцей №1. Переможці отримали від міського голови Володимира Тетерського кубки та медалі, а команда-переможниця комплект футбольної форми.

У затінку дерев проходили змагання з шахів та шашок. Тиха але водночас захоплива гра  взяла у полон і дорослих і малих. У змаганнях з шашок – 64, серед чоловіків та жінок, а їх було 16 учасників,  перемогу здобули: І місце – О. Товстенко, ІІ місце – В. Петренко, ІІІ місце – В.Цвік.

Дванадцять учасників взяли участь у змаганнях з шахів. Перемогу здобули: І місце – Є. Гамзін, ІІ місце – О.Рибак, ІІІ місце – А. Лаговський.

Незабутні враження, спілкування з колегами-спортсменами – все це отримали не лише учасники змагань, а і вболівальники.