Радомишльська міська рада
Радомишльський район, Житомирська область

Новини

31 серпня 2017 року відбулася 24-та сесія Радомишльської міської ради

Дата створення: 09:55 11.09.2017

На засіданні пріорітетними були бюджетні питання, а саме – розподіл коштів від перевиконання міського бюджету. Попередньо, питання про виділення коштів були вивчені постійною комісією міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, тож депутати, отримавши вичерпну інформацію по кожному з проектів рішень, підтримали усі  запропоновані проекти:

Вітання міського голови з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Дата створення: 07:05 10.09.2017

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості, енергетична безпека країни.

Вітання міського голови з нагоди Дня фізичної культури та спорту України!

Дата створення: 10:18 09.09.2017

Шановні спортсмени, тренери, вчителі, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани, уболівальники та шанувальники спорту! За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

1 вересня Радомишльський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - ДНЗ" ім.І.Самоплавського вперше відкрив свої двері для дошкільнят

Дата створення: 09:53 09.09.2017

Цьогорічне 1 вересня для Радомишльського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 дошкільний навчальний заклад" імені Івана Самоплавського Радомишльської районної ради Житомирської області було особливим. Окрім того, що вже звично пролунав перший дзвоник для школярів, він ще й оголосив про відкриття груп для малечі.

В Радомишльському професійному ліцеї рятувальники провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти!"

Дата створення: 23:32 08.09.2017

З метою підвищення рівня обізнаності населення у сфері безпеки життєдіяльності, попередження виникнення надзвичайних подій, роз’яснення правильних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, а також популяризації професії рятувальника, формування активної життєвої позиції підростаючого покоління 7 вересня 2017 року на базі Радомишльського професійного ліцею проводилась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». 

У Радомишлі відбулося перше випробування щойно збудованої траси для мотокросу

Дата створення: 17:41 05.09.2017

У нашому місті цей захоплюючий вид спорту розпочали активно розвивати зовсім недавно. Завдяки підтримці міської ради та наданій техніці комунальним підприємством "Благоустрій міста", вдалося втілити у життя задум активістів громадської організації «Спортивний технічний клуб «Радомишль».

В загальноосвітніх школах міста пролунав Перший дзвоник

Дата створення: 08:38 05.09.2017

1 вересня  в загальноосвітніх школах міста розпочався  новий навчальний рік. Веселий настрій школярів від зустрічі з друзями, посмішки та квіти, хвилювання та гордість батьків за своїх дитей, все це так характерно для цього дня.

Організований вивіз сміття - відповідальність кожного

Дата створення: 18:23 04.09.2017

Шановні Радомишляни! Інформуємо Вас, що згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Захисник Вітчизни - почесна професія

Дата створення: 09:00 04.09.2017

Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави. Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, то проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.