Радомишльська міська рада
Радомишльський район, Житомирська область

Новини

29 жовтня відбулися перші вибори до Радомишльської об'єднаної територіальної громади

Дата створення: 08:35 13.11.2017

29 жовтня 2017 року, отримавши 51,5% голосів виборців, переконливу перемогу отримав нинішній голова Радомишльської районної державної адміністрації Володимир Тетерський

Ескіз зупинки громадського транспорту по вул. М.Житомирська поблизу навпроти приміщення міської ради

Дата створення: 10:33 06.11.2017

Пропозиції, щодо благоустрою зупинки та запропонованого ескізу, можна подати за адресою: 12201, Житомирська область, Радомишльської район, м. Радомишль, вул. Мала Житомирська, 12.

Палити не можна! Опале листя комунальники вивозять

Дата створення: 11:53 26.10.2017

З року в рік у Радомишлі опале листя спалювали і важке гірке повітря провокувало збільшення серед населення випадків захворювань дихальних шляхів, алергічних приступів і т.д. Спалювання листя є надзвичайно небезпечним, тому цього року працівники КП "Благоустрій міста"  вивозять листя за межі міста, де воно перепріватиме на компост, який в свою чергу планується використовувати у місті для збагачення збіднілого вимитого грунту на газонах та клумбах міста.

Триває ремонт тротуарів по вулицях Великій Житомирській та Малій Житомирській

Дата створення: 00:05 25.10.2017

Кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального  ремонту тротуару по вул. Малій Житомирській від перехрестя з вул. Міськради в напрямку вул. Плетенецької  та капітального ремонту тротуару по вул. Великій  Житомирській від перехрестя з вул. Міськради в напрямку «Замку Радомисль» було виділено рішенням міської ради. Мешканці міста стикаються із значними незручностями, коли їм доводиться йти тротуарами, на яких нема асфальту, виходити на проїжджу частину чи обходити розбиті ділянки тротуарів сусідніми вулицями. 

Військова служба за контрактом

Дата створення: 16:59 24.10.2017

Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави. Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, то проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

Розпочато ремонт тротуарів по вулицях Великій Житомирській та Малій Житомирській

Дата створення: 08:00 05.10.2017

Рішенням міської ради виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації,  для проведення капітального  ремонту тротуару по вул. Малій Житомирській від перехрестя з вул. Міськради в напрямку вул. Плетенецької  та капітального ремонту тротуару по вул. Великій  Житомирській від перехрестя з вул. Міськради в напрямку «Замку Радомисль».

У Радомишлі відбудеться Чемпіонат міста зі стрільби з пневматичної зброї

Дата створення: 11:38 03.10.2017

У рамках військово-патріотичного виховання учнів та молоді міста Радомишля,11 жовтня о 9 год.00 хв. відбудеться урочисте відкриття Чемпіонату  міста зі стрільби з пневматичної зброї. Змагання розпочнуться  у спортивному залі Радомишльської гімназії і проводитимуться 11-12 жовтня 2017 року в приміщенні тиру Радомишльської гімназії.