Радомишльська міська рада
Радомишльський район, Житомирська область

Новини

Погруддя ТАРАСА ШЕВЧЕНКА покрито міддю

Дата створення: 08:07 05.12.2017

Реконструкцію погруддя Кобзаря було розпочато згідно висновків спеціалістів, які, дослідивши мікротріщини на памятнику, стверджували, що невдовзі, вплив атмосферних явищ призведе до незворотних результатів. Щоб уникнути руйнування, за сприяння міської ради памятник Тарасу Шевченку покрито міддю. Реконструкцію погруддя виконав художник-аматор Петро Лантух.

30 листопада у Радомишлі відбулася перша сесія об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 16:05 04.12.2017

На пленарному засіданні представили нового голову – Володимира Тетерського.  Володимир Романович подякував усім за довіру та звернувся до депутатів з закликом відкинути всі політичні амбіції, зосередитися виключно на роботі спрямованій на розвиток та благо об’єднаної громади.

У Комітеті ВР України з питань екологічної політики обговорювали шляхи вирішення проблеми вторинної переробки сміття

Дата створення: 09:41 28.11.2017

15 листопада у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи відбулася робоча зустріч народних депутатів України Остапа Єднака, Павла Дзюблика та Івана Рибака з представниками профільних міністерств, державних установ та організацій, міжнародних та Всеукраїнських організацій, представниками органів місцевого самоврядування, екологів, юристів та громадських активістів, щодо з'ясування бачення кожного вирішення проблеми утилізації та переробки сміття в Україні.

25 листопада - День пам’яті жертв голодомору

Дата створення: 21:54 24.11.2017

25 листопада - День пам’яті жертв голодоморуШановні співвітчизники! В останню суботу листопада Україна поминає мільйони наших земляків, яких було приречено на голодну смерть лише за те, що вони українці.

з 1 січня 2018 року укладання договору на вивіз сміття є обов'язковим

Дата створення: 14:00 22.11.2017

З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Про це йдеться у статті 32 Закону України "Про відходи", до якої був доданий відповідний пункт ще у 2012 році.

Вітання міського голови з Днем Гідності та Свободи!

Дата створення: 07:48 21.11.2017

21 листопада ми вшановуємо усіх героїв, в чиїх серцях палає сміливість та прагнення до справедливості, вшановуєм Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у бойових діях на Сході України, усіх тих, хто власним життям демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Військова служба за контрактом

Дата створення: 08:16 20.11.2017

Професійно підготовлений військовий – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави. Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, то проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

Вітання міського голови з Днем працівників сільського господарства України

Дата створення: 07:13 19.11.2017

Шановні працівники сільського господарства!

На алеї Слави в м.Радомишлі буде замінено Пам'ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Дата створення: 16:13 16.11.2017

Пам'ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС, який встановлено на алеї Слави в м.Радомишлі з часом набув непривабливого вигляду, почав руйнуватися. У звязку з цим, на засіданні громадської організації "Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі" було розглянуто питання  щодо виготовлення та встановлення нового монумента героям, які врятували мільйони людських життів від техногенної катастрофи.

АКЦІЯ «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТуВАТИ, ДОПОМОГТИ» В САНАТОРНІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТ

Дата створення: 09:58 16.11.2017

15 листопада  в м.Радомишль  на території  Радомишльської загальноосвітньогї санаторної школи-інтернат рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». У рамках проведення акції радомишльські рятувальники влаштували для вчителів та учнів цікаве та повчальне свято.