Радомишльська міська рада
Радомишльський район, Житомирська область

Новини

Привітання міського голови з Днем Незалежності України

Дата створення: 07:31 24.08.2017

Дорогі земляки! Вітаю з Днем Незалежності України! Чергова річниця самостійності – знакове свято, яке країна відзначає вже 26-й рік поспіль. Та за останні 4 роки воно набуло для нас іншого, більш глибокого значення. За цей час усі ми навчилися спільно долати проблеми та труднощі заради майбутнього країни, в якій жити нам і нашим дітям.

У Радомишлі відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня державного прапора України

Дата створення: 13:30 23.08.2017

23 серпня  о 9.00 на Соборному майдані в м. Радомишлі відбувся мітинг з нагоди Дня державного прапора України. В заході взяли участь очільники міста та району, керівники і представники підприємств та організацій міста, ветерани, військові, учасники АТО, громадськість міста. 

Вітання міського голови з Днем Державного Прапора України

Дата створення: 20:37 22.08.2017

Шановні жителі Радомишля! Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Наш Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення нашого народу. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець  відчуває гордість за свою велику та величну Батьківщину, за її історію. за свій народ.

У Радомишлі ще на двох вулицях проведено капітальний частковий ремонт

Дата створення: 12:08 22.08.2017

Міський голова Олег Соболевський назвав ремонт доріг у Радомишлі одним з найпріорітетніших питань, оскільки за непрезентабельним зовнішнім виглядом, глибокими вибоїнами в першу чергу стоїть небезпека дорожньо-транспортних пригод. Попри те, що фінансування даної галузі не дозволяє відремонтувати одразу усі вулиці міста, міською радою вишуковуються можливості, щоб вирішити питання з ремонтом доріг. 

18 серпня відбувся семінар-практикум для координаторів Автоматизованої системи муніципальної статистики

Дата створення: 11:02 21.08.2017

Асоціація міст України та проект "ПРОМІС" провели семінар для координаторів Автоматизованої системи муніципальної статистики (АСМС) від міст учасників системи. Участь в заході взяли 25 представників міст з 6 областей України, серед яких і представник Радомишльської міської ради.

У місті триває поточний ремонт вулиць Толбухіна, Незалежності та Воїнів інтернаціоналістів

Дата створення: 18:10 19.08.2017

Незважаючи на обмежений бюджет міської ради, у місті тривають роботи, спрямовані на покращення стану доріг міста. Завдяки сучасній техніці та досвідченим робітникам підрядної організації ТОВ «Райагрошляхбуд», триває ямковий поточний ремонт пішохідної зони у дворах багатоповерхівок міста.

Ефективна співпраця сьогодні - економічно-соціальне благополуччя міста завтра

Дата створення: 08:33 16.08.2017

“Основне завдання реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку м. Радомишля – це підвищення комфорту населення, вирішення соціальних та соціально-економічних питань мешканців міста.

Очисні споруди у процесі очистки

Дата створення: 08:54 11.08.2017

Скидання неочищених стічних вод у водойми може спричинити їх забруднення, що у свою чергу зумовлює каламутність води, утворення специфічного запаху, кольору, унаслідок чого вода у водоймі може загнивати, викликати загибель водоростей, риби та інших живих організмів. Неочищені побутові стоки містять значну кількість збудників інфекційних захворювань і яєць гельмінтів, що небезпечно в епідемічному відношенні. Тому стічні води перед спуском у відкриті водойми необхідно очищати й знезаражувати.

Важкий транспорт – великі проблеми

Дата створення: 11:17 07.08.2017

Через рух важковагового автотранспорту центральними вулицями Радомишля та їх паркування на узбіччях, під якими проходять міські комунікації, особливо у літній період, коли температура повітря сягає 28оС і вище, відбувається руйнування дорожнього покриття, продавлення та руйнація каналізаційних люків, руйнуються і водопровідні мережі.

Привітання міського голови з Днем Національної поліції України

Дата створення: 06:39 04.08.2017

Шановні працівники органів внутрішніх справ! Вітаю Вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!