Радомишльська міська рада
Радомишльський район, Житомирська область

Новини

Вітаємо Миколу Григоровича з черговою перемогою на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Дата створення: 08:33 12.12.2017

 З 30 листопада по 3 грудня відбувався XXVII чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму лежачи (WPA) у Польщі в м Седльце. У чемпіонаті світу брали участь близько 300 спортсменів з 17 країн світу. До складу збірної України увійшли 30 спортсменів. Депутат обласної ради Микола Григорович здобув срібну медаль.

Працівники КП "Благоустрій міста" продемонстрували готовність до зимової непогоди

Дата створення: 21:15 11.12.2017

Зима у нашому кліматичному поясі вже не дивує жителів Радомишльщини різкими  змінами температури. Ось так після мокрого снігу та відлиги ранок понеділка ми зустріли морозом та ожеледдю. Комунальники "Благоустрою міста" продемонстрували готовність до зимової непогоди. Розчистивши в найбільш небезпечних місцях центральної частини міста снігову жижу напередодні, вже вранці вони посипали пісчано-соляною сумішшю тротуари та відсівно-соляною - проїзджу частину автомобільних доріг міста.

Відбулося пленарне засідання першої сесії депутатів Радомишльської ОТГ

Дата створення: 14:39 09.12.2017

08 грудня 2017 року у залі районної ради відбулося друге пленарне засідання першої сесії депутатів Радомишльської об'єднаної територіальної громади. На сесії було розглянуто проекти рішень, які безпосередньо впливають на повноцінну діяльність виконавчих органів влади, а також дозволять вирішенню питань жителів громади.

5 грудня відбулися урочистості до дня Збройних сил України

Дата створення: 15:45 08.12.2017

Урочистості до Дня Збройних сил України відбулися у приміщенні районного Будинку культури. З  професійним святом всіх офіцерів, солдатів строкової та контрактної служби, учасників АТО, офіцерський склад військового комісаріату привітали голова районної ради  Олександр Потієнко,  перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Приймак та секретар  міської ради Віктор Міхненко.

У Радомишлі відбулися відкриті змагання з силового триборства серед юнаків міських загальноосвітніх закладів

Дата створення: 15:39 07.12.2017

Відкриті змагання міста Радомишля з силового триборства серед юнаків міських шкіл, гімназії, ліцею №1 ім. Т.Шевченка, професійного ліцею відбулися 5 грудня у спортивному залі ДПТНЗ "Радомишльський професійний ліцей".

Військова служба за контрактом

Дата створення: 11:52 07.12.2017

Професійно підготовлений військовий – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави. Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, то проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

Мешканців новоствореної Радомишльської ОТГ запрошують взяти участь в розробці проекту статуту громади

Дата створення: 17:38 05.12.2017

Постійною депутатською комісією з питань законності, правопорядку, прав громадян, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування Радомишльської міської ради було підготовлено проект Статуту Радомишльської об'єднаної територіальної громади і наразі, як заявив  голова вищевказаної комісії  Дмитренко І.В., запрошуються усі бажаючі прийняти участь в розробці та обговоренні даного документу.

5 грудня - міжнародний день волонтерів

Дата створення: 10:13 05.12.2017

Сучасний світ сповнений нещасть та недосконалостей. Разом з тим, у світі є люди, котрі сповнені милосердя та співучасті. Кажуть, що інколи, душа розгортає свої крила і вже не може вміститися у тілі однієї людини  - тоді вона обнімає усіх знедолених, зігріваючи тих, хто потребує тепла. Люди, які присвячують свій талант, час, енергію заради суспільства, які за покликанням власної душі, допомагають тим, хто цього потребує, не очікуючи винагороди, люди у котрих в душі цілий всесвіт - це і є волонтери.