Радомишльська міська рада
Радомишльський район, Житомирська область

Новини

До всесвітнього дня книги і авторського права

Дата створення: 14:30 26.05.2017

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року.  Головна мета свята  – привернути увагу як державних органів, так і широкої публіки до книг, як джерел отримання знань, засобів комунікації, які залишаються основою активної освіти й критичного мислення, незважаючи на стрімкий розвиток більш складних джерел інформації.

МКП "Водоканал" МКП «Водоканал»завершує очистку мулових карт очисних споруд

Дата створення: 07:27 25.05.2017

Упродовж багатьох років у нашому місті питання негативного впливу стоків на навколишнє середовище залишалось невирішеним. МКП «Водоканал», на балансі якого знаходяться очисні споруди, шукає можливості здійснити їх реконструкцію.

Дні відкритих дверей у історико-культурному комплексі «Замок-музей «Радомисль»

Дата створення: 10:41 24.05.2017

Історико-культурний комплекс «Замок-музей «Радомисль» - перлина стародавнього королівського шляху «VIA REGIA», що з’єднував вісім європейських країн – Іспанію, Францію, Нідерланди, Німеччину, Польщу, Литву, Білорусь і Україну. Комплекс першим з українських історичних, туристичних та культурних об’єктів отримав диплом та став учасником культурного шляху «VIA REGIA», що реалізується Радою Європи.

По вулиці Міськради розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття

Дата створення: 12:39 22.05.2017

Міський голова Олег Соболевський назвав відновлення дорожньої інфраструктури міста начасі одним з найгостріших питань у Радомишлі. Окрім непрезентабельного зовнішнього вигляду центральної частини міста та зайвих фінансових витрат водіїв, неякісне дорожнє полотно може стати причиною і більшого лиха. "Частина вулиці Міськради була у такому стані, коли латати уже нічого. - пояснює міський голова - Таким чином, було вирішено підготувати проект капітального ремонту даної частини вулиці і подати його на розгляд депутатів".

На горі біля річечки Черча будують трасу для мотокросу

Дата створення: 15:49 18.05.2017

Багато хто з жителів нашого міста і гадки не мають, що таке мотокрос. Мотокрос – це військово-технічний вид спорту по пересічній місцевості. Для цього створюються спеціальні треки, по яких на спортивно-кросових мотоциклах долають круті спуски, підйоми, повороти і стрибки з трамплінів.

В Радомишлі обладнано нові майданчики для збору сміття

Дата створення: 15:38 15.05.2017

КП «Благоустрій міста» зробив перший крок у впровадженні в місті роздільного збору побутових відходів. За кошти, виділені міською радою, комунальне підприємство вже придбало контейнери-сітки для пластикових пляшок, а також євроконтейнери для інших сухих відходів. Баки встановлено на спеціально обладнаних майданчиках у кількох мікрорайонах міста. Як пояснюють комунальники, місця обирали, зважаючи на кількість мешканців та наявність достатньої кількості місця і зручність під'їзду спецтранспорту.

Військова служба за контрактом - свідомий вибір кращих

Дата створення: 12:05 15.05.2017

Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави. Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

9 травня відбувся мітинг-реквієм до Дня Перемоги

Дата створення: 10:27 10.05.2017

В заході взяли участь керівники міста та району: міський голова Олег Соболевський, голова Радомишльської районної державної адміністрації Володимир Тетерський,  голова Радомишльської районної ради Олександр Потієнко, голова Радомишльської  районної організації ветеранів учасників війни Валерій Жлуктенко, учасники АТО. Сотні жителів міста з багряними маками на грудях прийшли вшанувати священну пам’ять героїв, що полягли на фронтах  світової війни та висловити повагу і шану ветеранам, які здобували Перемогу в боротьбі з нацизмом.

У Всесвітній День пам’яті та примирення в Радомишлі вшанували пам'ять Героїв, полеглих у Другій світовій війні

Дата створення: 22:43 08.05.2017

8 травня 2017 року керівництво міста і району спільно з представниками районної ветеранської організації покладанням квітів вшанували полеглих воїнів, які полягли, захищаючи наш район та знайшли останній спочинок у нашій поліській землі.